Digital Smile Design to metoda, któta zakłada stworzenie wizualnego planu leczenia oraz poznanie końcowego rezultatu – nowego uśmiechu. Indywidualnie zaprojektowanego, wyrażającego naszą osobowość i zgodnego z fizycznymi cechami twarzy. 

 

Efektem analizy jest przejrzysty, zrozumiały plan leczenia. Często leczenie wymaga zaangażowania dentystów różnej specjalności - ortodonty, chirurga czy pracowni protetycznej. Osiągnięcie idealnego efektu zależy od pracy zespołu i komunikacji między nimi.

 

dsd min

 

Plan leczenia rozpisany jest na poszczególne etapy, można z wyprzedzeniem zaplanować wizyty a także rozłożyć koszty leczenia w czasie.

 

  • Pierwsza konsultacja trwa do 1,5 godziny.
  • W tym czasie wykonana zostanie w naszym studio fotograficznym seria zdjęć i filmów twarzy, zębów, uśmiechu.
  • Lekarz przeprowadzi dokładny wywiad, którego celem jest poznanie cech osobowości oraz wyobrażeń o pięknym uśmiechu.
  • Następnie lekarz analizuje zależności między zębami, ustami, uśmiechem a rysami twarzy i mimiką wyrażającą emocje. Posługując się specjalnymi cyfrowymi planszami projektuje nowy uśmiech. W każdym momencie może skonsultować projekt z pacjentem. Powstaje plan leczenia.
  • Ostatnim etapem jest przygotowanie w pracowni protetycznej wzoru uśmiechu, który można przymierzyć jak sukienkę czy garnitur. Teraz możesz zobaczyć nowego siebie!

 

dsd 2 min

J & M dent Nytko

J&M dent Nytko to nowoczesne gabinety stomatologiczne, istniejące od 1991 roku. Dziś, podobnie jak w momencie założenia firmy, za priorytetowe uznajemy położenie szczególnego nacisku na precyzję, trwałość oraz wysoką jakość i estetykę wykonywanych przez nas usług. 

Aktualności

19 kwiecień 2017
12 kwiecień 2017
© J & M dent Nytko. All Rights Reserved.

Szukaj