J&M dent Nytko to nowoczesne gabinety stomatologiczne, istniejące od 1991 roku. Dziś, podobnie jak w momencie założenia firmy, za priorytetowe uznajemy położenie szczególnego nacisku na precyzję, trwałość oraz wysoką jakość i estetykę wykonywanych przez nas usług.

 

dziewczyny zb

 

 

O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, iż odpowiednie kwalifikacje potwierdzone zostały licznymi certyfikatami a duże doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilkunastu lat w pracy ze szczególnie wymagającymi pacjentami, potwierdzone zostało ich sympatią i wciąż poszerzającą się grupą stałych klientów.

 

 

mikroskop 4

 

Specjaliści pracujący w naszej firmie każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby zadowolić pacjentów oraz innych stomatologów współpracujących z naszą firmą na co dzień. 

 

mikroskop 2 

  

J&M dent Nytko wychodzi naprzeciw także wciąż rosnącym oczekiwaniom swoich klientów. Staramy się więc nieustannie inwestować w siebie, biorąc udział w licznych kursach, a także nabywając nowoczesny sprzęt i zaopatrując się w coraz to nowsze technologie. Dzięki tym działaniom zyskujemy sympatię nowych pacjentów oraz potrafimy sprostać indywidualnym potrzebom wszystkich naszych klientów. 

 

nytko targi s

 

gabinet 1

 

 

 

 

J & M dent Nytko

J&M dent Nytko to nowoczesne gabinety stomatologiczne, istniejące od 1991 roku. Dziś, podobnie jak w momencie założenia firmy, za priorytetowe uznajemy położenie szczególnego nacisku na precyzję, trwałość oraz wysoką jakość i estetykę wykonywanych przez nas usług. 

Aktualności

19 kwiecień 2017
12 kwiecień 2017
© J & M dent Nytko. All Rights Reserved.

Szukaj