Jolanta

 

Lek.dent. Jolanta Nytko
W 1990 roku ukończyła studia na Akademii Medycznej w Łodzi. Pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej uzyskała w roku 1994, drugi stopień specjalizacji z protetyki stomatologicznej - w roku 2000. Cyklicznie uczestniczy w licznych kursach doskonalących techniki i wprowadzających nowoczesne technologie. Praktykę prywatną prowadzi od roku 1991, jej umiejętności potwierdza sympatia i zaufanie ponad 4500 zarejestrowanych pacjentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Godziny przyjęć

poniedziałek 12 - 18

wtorek 8 - 14

środa 12 - 18

czwartek 14 - 20

piątek 8 - 14

 

 

Ania

 

lek.dent. Anna Dąbrowska
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Głównym obszarem zainteresowania jest endodoncja (leczenie kanałowe) z zastosowaniem mikroskopu zabiegowego, który stwarza ogromne możliwości i daje precyzję wykonanego zabiegu. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez codzienną praktykę oraz uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach.
Zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość usług i komfort podczas zabiegu aby sprostać wymaganiom pacjentów.

Godziny przyjęć

wtorek 10 - 14

środa 10 - 14

czwartek 12-17

 

 

 

Ola

 

Lek.dent. Aleksandra Stefańska
Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi na Wydziale Lekarskim - kierunek stomatologia. Moje główne zainteresowania zawodowe obejmują stomatologię zachowawczą i estetyczną oraz chirurgię. Wciąż poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach stomatologicznych oraz kursach rozwijających umiejętności praktyczne. Dbam o miłą atmosferę w gabinecie zarówno w stosunku do małych jak i dorosłych pacjentów. Otwartość, cierpliwość, dokładność i zaangażowanie to cechy, które zawsze towarzyszą mi w pracy.

Godziny przyjęć

poniedziałek 8 - 18

piątek 8 - 18

 

J & M dent Nytko

J&M dent Nytko to nowoczesne gabinety stomatologiczne, istniejące od 1991 roku. Dziś, podobnie jak w momencie założenia firmy, za priorytetowe uznajemy położenie szczególnego nacisku na precyzję, trwałość oraz wysoką jakość i estetykę wykonywanych przez nas usług. 

Aktualności

19 kwiecień 2017
12 kwiecień 2017
© J & M dent Nytko. All Rights Reserved.

Szukaj